Dárky pro děti od 2 do 4 let, které budou bavit i rozvíjet

Vánoce se blíží a nejsilněji je obvykle vnímáme skrze děti, které stále věří na Ježíška. Což se týká hlavně těch nejmenších. Čím je letos potěšíte? Tyto tipy můžete samozřejmě využít i k narozeninám, svátku či ke Dni dětí. Pěkná a kvalitní hračka potěší malou ratolest vždy.

Minipohádky Červená karkulka

Klasické pohádky mají v dětství své pevné místo. Tato verze tradičního pohádkového příběhu je určena dokonce dětem od 1 roku. Kniha je pojatá interaktivně a kromě původního vyprávění nejmenším dětem poskytne prostor pro procvičování jemné motoriky.

Detoa Krteček na cestách – Magnetické dílky

Oblíbenou pohádkovou postavičku roztomilého Krtečka miluje už několikátá generace dětí. Tato hračka je obdobou dobře známých puzzlí. V provedení magnetických dílků je však vhodná i pro malé děti od 3 let. Dílky jsou provedením přizpůsobeny právě potřebám nejmenších a napomáhají rozvíjet jejich fantazii.


Magnetický rybolov

Další provedení puzzlí je vhodné pro kluky i děvčátka již od 1 roku. Skládanka využívá motiv moře, úkol dětí je tak jednoduchý: Nachytat všechny živočichy z vody. Zábavná a kreativní hra proto napomáhá dětem k trénování trpělivosti a zručnosti.

Jedeme na farmu

Zábavné leporelo dokazuje, že lásku ke knihám se vyplatí v dětech pěstovat už od nejútlejšího věku. Navíc knížka disponuje více než 30 otevíracími okénky. V prostorově řešené knize si děti procvičí kromě čtenářské gramotnosti i základy matematiky.


Dřevěné puzzle se zvířátky

Dřevěné hračky v sobě spojují tradiční kouzlo originálních produktů s moderními edukačními prvky. Řada rodičů jim proto stále dává přednost před novodobými hračkami z plastů a dalších materiálů. Důkazem jsou i tyto krásné dřevěné puzzle.

Hudební sada pro malé muzikanty

Malé děti milují hračky, které dokáží vyloudit nějaký ten zvuk. Zábavná dětská hudební sada může napomoci probudit ve vašich dětech muzikálnost a smysl pro rytmus. Veselé barevné provedení dále upoutá pozornost dětí od 3 let.

Tipy na dárky pro děti do 3 let

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková

Už od studií mě to táhlo k výchově a vzdělávání. Díky tomu jsem vystudovala pedagogickou fakultu a získané znalosti následně využila jako pedagog na ZŠ. Protože mám ráda výzvy a chtěla jsem se naučit něco nového, změnila jsem profesi úplně a mohla jsem konečně propojit vše, co mě baví - výchova a vzdělávání v souvislosti s online marketingem, copywritingem (www.psanimebavi.cz) a grafikou. Své práci se mohu věnovat i na rodičovské dovolené a vše hezky funguje.