Jste krásná: Značka oblečení TooMoms podporuje maminky

Stát se mámou obvykle znamená, že na sebe najednou máte o dost méně času. Plná pozornost se zaměřuje na vašeho drobečka, současně je ale právě vaše pohodlí důležitější než kdykoli předtím.

Spokojená máma, spokojené dítě

Jak si udělat radost, když vás jednoduše většinu času potřebuje bezbranný novorozený tvoreček nebo máte neustále pod dohledem zvídavé batole?

Investujte do sebe. Jste krásná, tak neztrácejte svou ženskost ani doma nebo na hřišti, kde teď trávíte nejspíš většinu času. Právě tady je zároveň mimořádně důležité pohodlí.

Odložte vyřazené svršky, které už se „ven“ nehodí, ale vám je jednoduše líto je vyhodit, tak v nich chodíte, když vás mají možnost vidět jen členové vaší rodiny. Nenechte se mýlit, že na domácím oblečení nezáleží.

Nejen vaši blízcí, ale především vy sama si zasloužíte pohodlné a krásné kousky, abyste se mohla cítit jedinečně, kdykoli pohlédnete do zrcadla. A být tak spokojená sama se sebou. Protože spojená máma = spokojené dítě.

Vy se staráte o své děti, TooMoms se s láskou stará o vás

Značka TooMoms vznikla od mámy pro mámy. Vyrábí stylové oblečení navrhované a šité v České republice. Během celého procesu realizace se klade důraz na komfortní střih i pečlivý výběr materiálů. Zároveň šaty z dílny TooMoms pamatují i na tak specifické a citlivé období, jakým je čas kojení. I to nemalou měrou ovlivní váš šatník, protože potřebujete oblečení, které vám umožní se rychle a diskrétně odhalit.

Celá kolekce nezapomíná na to, že i máma potřebuje, aby jí to slušelo. A že nemáte příliš času pátrat ve skříni, co se k čemu hodí a jak jednotlivé kousky sladit? TooMoms se spoléhá na jemné barvy, které jsou ženské, romantické, dobře se kombinují a navzájem spolu ladí. 

Případně jednoduše sáhněte po jednobarevném kompletu, který vaše dilema co na sebe rázem vyřeší. Jedinečný čistý dojem posiluje i to, že oblečení bylo navrženo bez potisků.

Maminky, stylové kousky oblečení TooMoms nakoupíte na www.toomoms.cz.

A sledovat tuto českou značku můžete také na Instagramu a Facebooku. 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková

Už od studií mě to táhlo k výchově a vzdělávání. Díky tomu jsem vystudovala pedagogickou fakultu a získané znalosti následně využila jako pedagog na ZŠ. Protože mám ráda výzvy a chtěla jsem se naučit něco nového, změnila jsem profesi úplně a mohla jsem konečně propojit vše, co mě baví - výchova a vzdělávání v souvislosti s online marketingem, copywritingem (www.psanimebavi.cz) a grafikou. Své práci se mohu věnovat i na rodičovské dovolené a vše hezky funguje.