Těhotenský/kojící polštář. Poradíme vám, jak nejlépe ho využít

S rostoucím bříškem přicházejí bolesti zad či nepohodlí při spaní. Pro úlevu v posledních měsících těhotenství jsou často doporučovány těhotenské/kojící polštáře. Je to dobrá investice nebo vyhozené peníze? Ukážu vám, jak takový polštář využít, aby jeho koupě nebyla zbytečná.

bylinný čaj pro kojící maminkyJak vybrat polštář

Ideální je pořídit si polštář, který bude splňovat více funkcí. Vybírat můžete polštáře ve tvaru C, S nebo podkovy. Stejně tak máte na výběr z různých druhů výplní. V nabídce často bývají kuličky, které ale nepříjemně šustí, molitan nebo duté vlákno, které má antialergenních vlastnosti. Vybrat si můžete od levnějších polštářů po ty značkové.

DOPORUČUJI: Vyzkoušejte bylinný čaj pro kojící maminky na www.econea.cz. Podporuje laktaci, dodává minerály a vitamíny, velmi dobře chutná a prospěje vám i vašemu miminku.

Multifunkčnost těhotenského/kojeneckého polštáře

Pro těhotné

  • vhodný pod hlavu a mezi kolena pro lepší spánek
  • k televizi pod záda

Při kojení

  • podkovu obepněte kolem břicha a děťátko položte na polštář, což zajití pohodlí mamince i dítěti
těhotenský polštář
Těhotenské/kojící polštáře nakoupíte také na Alza.cz.

Pro miminko

  • jako mantinel či hnízdečko pro miminko do postýlky
  • podpora při sezení

Pro větší děti

  • do postele jako mantinel či polštář

Nakonec si ho pravděpodobně oblíbí i váš partner, protože se jedná o něco opravdu pohodlného.

Já si nemohu tento polštář vynachválit a doporučuji ho všem nastávajícím maminkám. Protože je důležité, abyste měla pohodlí a dobře a pohodlně se vyspala. Tak si to pohodlí dopřejte.

Jak připravit tělo na porod? Lněné semínko, čaj nebo sex?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková

Už od studií mě to táhlo k výchově a vzdělávání. Díky tomu jsem vystudovala pedagogickou fakultu a získané znalosti následně využila jako pedagog na ZŠ. Protože mám ráda výzvy a chtěla jsem se naučit něco nového, změnila jsem profesi úplně a mohla jsem konečně propojit vše, co mě baví - výchova a vzdělávání v souvislosti s online marketingem, copywritingem (www.psanimebavi.cz) a grafikou. Své práci se mohu věnovat i na rodičovské dovolené a vše hezky funguje.