Víkendové tipy: co dělat s dětmi a na jaký festival jít?

Máme pro vás tipy na tvoření s dětmi a doporučíme, na jakou akci se vydat. Vytvořte si s dětmi papírovou loďku, ty větší to zvládnou i samy a můžete se k ní naučit i básničku. A pro maminky jsou tento víkend dva zajímavé festivaly, tak koukněte, kam můžete vyrazit.

Tvoření a říkání s dětmi

Loďka papírová

Na modrém moři si pluje,

ta moje loďka papírová,

sluníčko ji svými paprsky hřeje,

vidíte ji? Moje je ta fialová.

Vyrobte si obrázek s jednoduchou papírovou loďkou. 

Návod, jak loďku vyrobíte najdete ZDE.

Festival mini

Láká vás něco netradičního, jiného a ráda objevujete nové věci? Tak přesně pro vás je určen Festival Mini. V pátek a sobotu, 17. a 18. května 2019 probíhá dětský prodejní festival, kde potkáte kreativní tvůrce věciček pro vaše děti. Na festivalu prezentuje své výrobky řada vystavovatelů a můžete zde svou ratolest obléct a vybavit od hlavy až k patě – od dětských botiček po oblečení, čepky a dětské hračky. Většina produktů se pyšní velmi kvalitním a ekologickým materiálem, originálním provedením a sortiment je opravdu pestrý. Zajištěn je i doprovodný program pro děti.

Festival o těhotenství, porodu a rodičovství

Velmi silné téma: Můj porod, moje síla si zvolil Festival o těhotenství, porodu a rodičovství. Téma důležité pro každou ženu. Aktuální informace a současné trendy se probírají v rámci přednášek, seminářů, workshopů, poraden a dalšího programu. Tak jestli jste tento festival ještě nenavštívili, tento víkend máte možnost rozšířit své vědomosti v tomto tématu.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Redakce BM

Redakce BM

Redakci BezvaMaminka.cz tvoří maminky, pedagožky a psycholožky, které svou roli milují, a proto chtějí své zkušenosti předávat dál, aby bylo na světě více Bezva Maminek.