Oblíbené rodinné hotely v České republice

Termolahev

Víme, jaká je současná situace a rozhodně vás nenabádáme, ať vyrazíte s dětmi po hotelech. Je na každém z vás, s jakým přístupem trávíte volný čas. Ale přeci jenom, pokud chcete změnu prostředí, není to špatný nápad. Ocení to nejen ti, kteří byli zavřeni v karanténě. Pokud máte možnost volna nebo home officu, proč si to nezpříjemnit na pěkném místě a podpořit tak české hotely. Vybrala jsem pro vás ty nejzajímavější, kde se zabaví celá rodina. Nicméně pokud je váš oblíbený hotel zavřený nebo nemáte momentální možnosti volna či financí, můžete si rodinný pobyt alespoň naplánovat.

Mohlo by se vám hodit: Termolahev: V létě udrží nápoj chladný a osvěžující, a v zimě naopak horký a vás příjemně zahřeje.

Babyhotel Karolínka

Babyhotel Karolínka poskytuje stylové a příjemně zařízené ubytování pro rodiny s dětmi. Najdete ho v srdci Národního parku Podyjí přímo v centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí.

Co ocení nejen děti:

  • Stylové pokojíky například pro malé námořníky, víly, indiány atd.
  • Wellnes, infra sauna, vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén
  • Dětská herna a hřiště, knihovnička, bohatý animační program

V současné době Babyhotel Karolínka nabízí dva sváteční pobytové balíčky a to – Tradiční Vánoce u Karolínky v termínu 11.12-13.12.2020  nebo Dětský Silvestr se zábavou nejen pro děti v termínu 28.12.2020-1.1.2021.

Landal Marina Lipno

cestovní postýlka
Cestovní postýlka Zopa Caravan Beige

Landal Marina Lipno nabízí rozmanitou nabídku aktivit pro malé i velké a to přímo uprostřed nejkrásnější přírody s rekreačními parky a komfortními domy/apartmány. Díky široké škále a pestrosti animačních programů a útulnému bydlení si dovolenou jednoznačně užijete.

Co ocení nejen děti:

  • Neomezený vstup do dětského Bollo klubu a animační programy s Bollo medvědem + dětské hřiště
  • Vstup zdarma na dětské hřiště Foxpark ve Skiareálu Lipno
  • V ceně pobytu dostanete vstupy do Aquaworldu Lipno každý den
  • Slevová karta Lipnocard + sleva 15 % na sportovní zimní vybavení

Nyní je možné zakoupit vánoční a silvestrovské balíčky. Kvůli Covidu je možnost změny termínu zdarma.

8 důvodů, proč cestovat s dětmi

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Alexandra K. Veliká

Alexandra K. Veliká

Jsem maminka skoro pětileté dcerky. Milujeme cestování a už od doby, kdy začala chodit jsme procestovaly kousek světa. Během cest jsem se začala plně věnovat psaní knih, které od minulého roku začaly postupně vycházet na českém trhu. S dcerkou si užíváme hodně zábavy, vyprávíme si příběhy a pěstuji v ní pozitivní vztah ke knihám, proto chce být spisovatelkou po mamince. Vystudovala jsem public relations a v tom oboru se nadále zdokonaluji. Každým rokem chodím na tvůrčí dílny na Školu Tvůrčího psaní a scénáristiky Markéty Dočekalové. Baví mě se scházet s lidmi, kteří tvoří a milují knihy stejně jako já. :-)