Jak pečovat o pokožku (nejen) v těhotenství? Recenze: Yope Hydratační tělové mléko

Těhotenství je krásné období, ale také má určité požadavky a potřeby. Například potřebu větší péče o pokožku, která se během devíti měsíců zásadně proměňuje. Pokožka si žádá větší pozornost, protože je vystavena patrným změnám – rychleji se dehydratuje, je citlivější a méně se dokáže bránit nečistotám, větru a UV záření.

Dopřejte vaší pokožce péči, kterou si zaslouží

Pravděpodobně vaše skříňka přetéká různými tělovými produkty, ale jsou vhodné pro vás a vaše miminko? Široký výběr kvalitních produktů pro těhotné najdete mezi přírodní kosmetikou. Zde máte zaručeno, že neobsahují zbytečné přídavky. Proto doporučuji produkty z přírodních surovin a o zkušenost s jedním takovým se s vámi podělím.

Určitě to všichni známe a víme, jak by se mělo pečovat o pokožku, ale dodržujeme to tak? Proto si to dnes jen připomeňme.Vaše tělo si zaslouží v tomto jedinečném a náročném období péči, tak si udělejte chvilku pro sebe a rozmazlujte se. Zapomenout byste neměla ani na hydrataci těla, a to pravidelným příjmem tekutin. Vaše tělo se vám odvděčí.

Produkt, který jsem si oblíbila – vyzkoušejte ho

Yope Hydratační tělové mléko – vanilka a skořice (500 ml)

Tělové mléko plné zázraků. Mě tento produkt oslovil především z toho důvodu, že obsahuje vanilku, která u mě vždy vítězí, a to nejen protože krásně voní, ale také proto, že má léčivé účinky – je protizánětlivá a zjemňující. Skořice, která je také součástí toho tělového mléka zase brání růstu bakterií na kůži. Dále obsahuje rostlinné oleje, bambucké máslo a extrakt z aloe vera. Je především z přírodních surovin a neobsahuje zbytečné umělé látky.

Vůně krému je krásně vanilkovo-skořicová, po rozetření příjemná na dotek a pocit jemných rukou a pružné pokožky vydrží několik hodin. Tento krém používám každý den ráno a večer, pro zachování hydratované pokožky. Pokožka tak není vysušená a popraskaná a nesvědí od napínající se pokožky.

Vyzkoušejte ho také a dejte nám vědět, jak jste s ním spokojená. Vhodné jsou také pro ty, kteří mají citlivou pokožku a pěkná a jednoduchá grafika zaujme děti, které se mohou snáze naučit pečovat o svou dětskou pokožku.

Prevence vzniku strií

Mazat, mazat a mazat. V lékárnách je řada produktů, které jsou vhodné a speciálně vyvinuté pro prevenci vzniku strií a každodenním mazáním tak minimalizujete tvorbu jizviček. Já jsem ale spíše pro přírodní produkty, proto se opět obrátím na Econea obchod, kde produkty, které brání vzniku strií, lze zakoupit.

Nezapomeňte na péči o pleť

Při péči o své tělo byste neměla opomenout ani horní část těla. Hrudník, krk a obličej si také zaslouží každodenní péči. Ráno je důležité vyčistit pleť od nečistot, které se na obličej nanesly během noci a následně hydratovat na celý den. Večer je nezbytné vyčistit pleť od veškerých nečistot a odstranit make-up a připravit pleť na noc pomocí nočního krému.

A jak se o svou pokožku staráte vy? Napište nám, s jakým produktem jste spokojená a který vám vyhovuje nejvíce.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková

Už při studiu jsem se mohla věnovat tomu, co mě zajímalo a bavilo. Díky tomu jsem vystudovala vysokou školu v oboru pedagogika volného času a speciální pedagogika. Získané znalosti jsem následně využila na ZŠ, kde jsem pracovala jako učitelka 1. stupně, pedagog volného času a speciální pedagog. Protože mám ráda výzvy a chtěla jsem se naučit něco nového, nastoupila jsem na pozici PR ve vzdělávací organizaci. Tím jsem propojila vše, co mě baví. Nyní si především užívám nové role maminky.