Jak šetřit čas v rodičovství? Maminky, nakupujte online

Čas každé z nás je velmi drahocenný. Využijte ho efektivněji a nebuďte otrokem nákupních center a hypermarketů. V dnešní době, kdy je už téměř vše online, se přímo nabízí využít těchto možností. Vyberte si svou oblíbenou věc online na internetu, z pohodlí domova, vložte svůj nákup do virtuálního košíku a nechte si ho už jen dovést až ke dveřím.

Proč nakupovat online?

Výzkumy ukázaly, že nejčastěji nakupují ženy s malými dětmi (83 %). Tak přidejte se k nim a usnadněte si rodičovství. Co vám to přinese?

Výhodou nakupování na internetu je, že máte mnohem větší výběr produktů a možnost vybrat si ty kvalitnější než u vás v obchůdku. Další výhoda? Šetří vám to čas i cestu autem. Nemusíte se tahat s těžkou taškou, která přetéká věcmi a svou ratolest vystavovat nudnému a nezáživnému trávení času v obchodě. A sebe ušetříte od škemrání: „Mami, kup mi tohle a tohle a tohle…”

Pro co máte slabost? Káva nebo čaj? Nechte si vás oblíbený nápoj přivézt až k vašim dveřím.


Jestliže ve vás dřímá určitá nedůvěra k nakupování na internetu, tak s ní právě teď zatočíme. Máme pro vás pár důvěryhodných e-shopů, které jsme si samy ověřily a které ve vašem běžném rodičovském životě využijete.

Co nakupovat přes internet?

Knihy

Do dětského pokojíčku neodmyslitelně patří knihy. Děti milují, když jim rodiče předčítají nebo když si samy mohou prohlížet knihu. Vybírat z široké nabídky (nejen) dětských knih můžete v online knihkupectví, např. Knihy Dobrovský a nechat si je zaslat až k vám domů.

Kosmetika

Dáváte přednost rostlinné kosmetice? Pak nakupovat online můžete na e-shopu Yves Rocher.

 

Vše pro domácnost, hygienu, miminka i maminky – šetrné k přírodě, i vašemu tělu

Jste příznivcem přírodních produktů a ráda se hýčkáte kvalitními přípravky? Pak by vás mohl zaujmout online e-shop Econea. Najdete zde produkty šetrné k přírodě, ale také k vašemu tělu a pokožce vašeho miminka. Zde nakoupíte pro celou domácnost. Vše je u produktů vysvětleno a popsáno, tedy víte co kupujete, z čeho je to vyrobené a co vám to přinese. V Econea jsou 100 % eko, tzn. že i balíček, který vám přijde domu nebo na výdejní místo, je znovu použit (reuse), tedy předcházejí plýtvání a vaši objednávku balí s láskou k přírodě i ke svým zákazníkům.

Hry, hračky a školní potřeby

Máte doma školáka? Jako maminka se nevyhnete nákupu hraček, her a školních i kancelářských potřeb. Aktovky, výtvarné a psací potřeby můžete nakupovat na activacek.cz. Velké množství her a dárků najdete také v online obchodě Albi. A jestli ještě neznáte AgátinSvět.cz – nakoukněte do obchodu. Jistě vyberete dárek pro vaši ratolest.

Turistické, volnočasové i sportovní oblečení a pomůcky na sportování

Potřebujete nakoupit oblečení dětem na tělocvik či do sportovního zájmového kroužku? Hledáte pomůcky na sport? Nebo se věnujete turistice a potřebujete obléct celou rodinu? Tak to jednoznačně nakupte na decathlon.cz. Tady si vyberete. Nechte si nákup dovézt domů, či na nejbližší pobočku, kde si vše z vaší objednávky můžete vyzkoušet. Nebojte se, případná reklamace a vrácení zboží je bez problémů.

Tak šetřete čas, věnujte ho sobě či dětem, protože rodičovství uteče jako voda. Vyplnit ho můžete příjemnějšími aktivitami než je nakupování. Jděte na procházku, na výlet, do parku nebo na kulturní akci a bavte se společně s dětmi.

TIP: Mohl by se vám také hodit tip, kde nakupovat léky, hygienické potřeby, vše pro maminky a miminka apod. Vyzkoušejte lekarna.cz.

5+1 tipů, jak pracovat efektivně (nejen na rodičovské)

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková

Už od studií mě to táhlo k výchově a vzdělávání. Díky tomu jsem vystudovala pedagogickou fakultu a získané znalosti následně využila jako pedagog na ZŠ. Protože mám ráda výzvy a chtěla jsem se naučit něco nového, změnila jsem profesi úplně a mohla jsem konečně propojit vše, co mě baví - výchova a vzdělávání v souvislosti s online marketingem, copywritingem (www.psanimebavi.cz) a grafikou. Své práci se mohu věnovat i na rodičovské dovolené a vše hezky funguje.