Jak šetřit čas v rodičovství? Maminky, nakupujte online.

Čas každé z nás je velmi drahocenný. Využijte ho efektivněji a nebuďte otrokem nákupních center a hypermarketů. V dnešní době, kdy je už téměř vše online, se přímo nabízí využít těchto možností. Vyberte si svou oblíbenou věc online na internetu, z pohodlí domova, vložte svůj nákup do virtuálního košíku a nechte si ho už jen dovést až ke dveřím.

Proč nakupovat online?

Výzkumy ukázaly, že nejčastěji nakupují ženy s malými dětmi (83 %). Tak přidejte se k nim a usnadněte si rodičovství. Co vám to přinese?

Výhodou nakupování na internetu je, že máte mnohem větší výběr produktů a možnost vybrat si ty kvalitnější než u vás v obchůdku. Další výhoda? Šetří vám to čas i cestu autem. Nemusíte se tahat s těžkou taškou, která přetéká věcmi a svou ratolest vystavovat nudnému a nezáživnému trávení času v obchodě. A sebe ušetříte od škemrání tipu: „Mami, kup mi tohle a tohle a tohle…”

Jestliže ve vás dřímá určitá nedůvěra, tak s ní právě teď zatočíme. Máme pro vás pár důvěryhodných e-shopů, které jsme si sami ověřili a které ve vašem běžném rodičovském procesu využijete.

Co nakupovat přes internet?

Neodmyslitelně k rodinným nákupům patří nákup potravin. Na Rohlíku si můžete vybrat ze široké nabídky potravin, po dětský sortiment, drogerii i hračky, zkrátka nakoupíte zde vše potřebné pro celou domácnost. A kdo je příznivcem eko věciček, přijde si zde také na své. S tímto online obchodem mám velmi dobré zkušenosti, proto ho můžu jen doporučit. Jako maminky na Rohlíku se můžete přihlásit do Klubu Rohlíček, který je určen přímo vám. Připravena je pro vás doprava zdarma, speciální nabídky, eko sortiment a další. Nákup vám kurýr doveze až před dveře, někdy dokonce až do bytu. Tak této příležitosti využijte.

Jste příznivcem přírodních produktů a ráda se hýčkáte kvalitními přípravky? Pak by vás mohl zaujmout online e-shop Econea. Najdete zde produkty šetrné k přírodě, ale také k vašemu tělu a pokožce vašeho miminka. Zde nakoupíte pro celou domácnost. Vše je u produktů vysvětleno a popsáno, tedy víte co kupujete, z čeho je to vyrobené a co vám to přinese. V Econea jsou 100% eko, tzn. že i balíček, který vám přijde domu nebo na výdejní místo, je znovu použít (reuse), tedy předcházejí plýtvání a vaši objednávku balí s láskou k přírodě i ke svým zákazníkům.

Do dětského pokojíčku neodmyslitelně patří knihy. Děti milují, když jim rodiče předčítají nebo když si samy mohou prohlížet knihu. Jestli si nevíte rady, jaká kniha je pro děti vhodná a která se jim bude líbit, není nic jednoduššího než si přečíst recenze knih na Databáze knih nebo vyhledat názory v různých diskuzích a fórech, protože zkušenosti od maminek jsou ty nejpřínosnější. No a pak jen vyberete knihy v online knihkupectví, např. Knihy Dobrovský a necháte si je zaslat. Nebo se ve středu 5.6.2019 zapojte do naší soutěže a třeba budete mít štěstí a nějaké knihy pro vaše ratolesti vyhrajete.

Nejvíce kupovanými produkty přes internet jsou oblečení či obuv a módní doplňky.

Chcete obléct vaše dítko od hlavy až k patě a při tom nemarnit čas zdlouhavým hledáním na různých webech? Preferujete vše na jednom místě? Možná už jste slyšeli o internetovém obchodě Špuntík nebo jste někdy zavítali do kamenného obchůdku Feedo, který je také online. Tedy nabídku nebo konkrétní věc okouknete naživo a pak můžete vybírat z pohodlí domova. V online e-shopu můžete najít více variant či barev nabízeného produktu.

Tak šetřete čas pro sebe a věnujte ho dětem, protože rodičovství uteče jako voda. Vyplnit ho můžete příjemnějšími aktivitami než je nakupování. Jděte na procházku, na výlet, do parku nebo na kulturní akci a bavte se společně s dětmi.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu a získala vysokoškolské vzdělání v oboru pedagogika, pedagogika volného času a speciální pedagogika. Praktické zkušenosti jsem získala v mateřské škole a na základní škole, kde jsem působila jako učitelka 1. stupně, pedagog volného času a speciální pedagog. Dlouhodobě se zajímám o výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých a jsem maminkou holčičky Viktorky.